Zjednoduší tankomat vaše podnikání?

Tankomat® - bezobslužné řešení pro váš autopark


Bez nároku na výplatu bude pro vás pracovat 24 hodin denně a 365 dní v roce. Spolehlivě a přesně zapíše kdo, kdy a co čerpal. Případně vybere i peníze, pokud se budete dělit o čerpání PHM se sousedy a malými firmami ve vašem okolí.

Zlevnit provoz v autoparku?

To by chtěl každý. Vy jste jen krůček od realizace. Klikněte na tlačítko a náš specialista se s vámi spojí, aby vám odpověděl na všechny vaše otázky a navrhl vám nezávazně nejoptimálnější řešení.Tankomaty vhodné pro vnitropodnikovou i veřejnou čerpací stanici

Tankomat® TITAN


Odolné nerezové provedení se zvýšenou odolností proti ohřevu sluncem a proti mrazu. Je vhodný pro jednostranné i oboustranné obsluhování. Unikátní oboustranné provedení umožňuje instalaci na ostrůvku, který je objížděn z obou stran. Pro obě strany tak stačí jeden tankomat.

Může být čerpání PHM jednodušší?

Ano, dnes už můžete zjednodušit své podnikání automatizací. Jednoduše lidskou sílu nahradí chytré řešní Tankomat® Tango, který zajistí i ve větší vnitropodnikové čerpací stanici bezobslužné čerpání PHM 24 hodin denně.

Tankomat® Tango je skvělou volbou.


Snadno zvládne automatické řízení celé čerpací stanice s jedním i více výdejními stojany. Souběžné čerpání na více výdejních místech je samozřejmostí.
Pro snadné účtování může tankomat akceptovat vaše vlastní petrol karety na stanici či v síti čerpacích stanic. Také může být vybaven tiskárnou dokladů o čerpání.
Bez obtíží můžete prodávat pohonné hmoty i dalším subjektům a rozšířit tak své podnikání o prodej PHM.


Malé tankomaty vhodné pro vnitropodnikovou čerpací stanici

Tankomat® MINITANK

Nežádá mzdové náklady přesto, že přesně eviduje vydanou naftu 24 hodin denně.
Také další zpracování dat o čerpání, přehledy, statistiky jsou jednodušší.
Řidiče i vozidla můžete identifikovat bezkontaktní kartou, klíčenkou nebo autorizací výdeje pouhým zadáním PIN kódu (bez karty).

Tankomat® TWISTER


Malý a levný tankomat pro řízení výdeje olejů či pohonných hmot, který je oblíbený i značkovými servisy jako jsou MAN, Škoda, DAF, Mercedes, ..
Může také akceptovat vlastní bezkontaktní karty pro techniky, vozidla nebo řidiče.

Twister je skvělý pro automatizovaný výdej olejů a nemrznoucích směsí v autoservisech. Integrace s firemním informačním systémem je samozřejmostí.

CENTROS řídí celou automatizaci čerpací stanice


Vyznačuje se především jednoduchým ovládáním, bezpečným přenosem dat na centrálu a s perfektním servisem na území České republiky. Zjednoduší celý výdejní proces a zajistí přesné údaje.

Co říkají naši zákazníci?

"Technologii pro čerpací stanice od Quitecu nám zjednodušuje výdejní procesy. Máme díky tomu skvělý přehled o výdeji všech náplní. Tankomaty a měření hladin od firmy Quitec provozujeme na 4 čerpacích stanicích. V roce 2005 a 2017 proběhl větší upgrade technologií a software. Od té doby vše řídí systém Centros. Velká pomoc pro nás jsou automatické přenosy dat a exporty do našich systémů."

Miloš Purnoch

Letiště Praha

"Přešla jsem ze staré tlačítkové kasy na dotykovou pokladnu miniPOS. Bála jsem se nové techniky, ale pan Pavlík mi pokladnu nainstaloval, nahrál certifikát a stará se o nás. Každý se mě ptá, co to mám za hezkou pokladnu. Vybrala jsem si dobře a doporučuji miniPOS i Vám. Vybrala jsem si QUITEC kvůli tomu, že je to menší česká firma. Jsem velmi spokojena s rychlou a milou podporou."

Hana Andělová

Sluneční cukrárna

"Díky tankomatu jsme ušetřili na mzdových nákladech a přitom máme lepší přehled o výdeji paliv. Technici QUITEC vždy rychle reagují na servisní požadavky a případný problém rychle odstraní."

Radim Holec

Dopravní podnik Ústí nad Labem

Novinky u firmy QUITEC

Nové pracovní nástroje a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme jednoduchý informační systém pro správu úkolů a aktivit LAMAEL. Dov [...]

Čtěte více zde

Nové pokladní systémy a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme skvělou pokladní aplikaci a dodáváme profesionální pokladny CITAQ. Víte, [...]

Čtěte více zde

Nové technologie pro čerpací stanice a dárek pro vás

February 22, 2018

Je to tak. Už jsme tady 23 let. Přesně od 15. února 1995. Možná to ještě nevíte, [...]

Čtěte více zde