Technologie čerpacích stanic

Také přemýšlíte o snižování nákladů? Umíte si představit, že by ve vašem autoparku bylo možné tankovat 24 hodin denně 365 dní v roce? Mohli byste dokonce pohodlně a jednoduše prodávat PHM sousedům a okolním menším firmám. A ještě snížíte personální náklady.

Je možné zjednodušit, ušetřit a dokonce i vydělat v našem autoparku?

Může být čerpání PHM jednodušší?

Ano, dnes už můžete zjednodušit své podnikání automatizací. Jednoduše lidskou sílu nahradí chytré řešní Tankomat® Tango, který zajistí i ve větší vnitropodnikové čerpací stanici bezobslužné čerpání PHM 24 hodin denně.


Tankomatu® Tango je to skvělou volbou.


Pro svůj krásný design a kvalitní celonerezové provedení se Tankomat® Tango hodí i na veřejné čerpací stanice, kde bude působit velmi prestižně.


Nový model Tankomatu® Tango je robustnější než jeho předchůdce a je připraven i pro vestavbu bankovního platebního terminálu pro akceptaci platebních karet VISA a Eurocard / Mastercard.


Tankomat® Tango je určen pro řízení dvou a více výdejních stojanů. Umisťuje se na ostrůvek mezi výdejní stojany. Tankomat® Tango je samostatně stojící zařízení instalované v bytelné skříni z nerezu s moderní povrchovou úpravou kartáčováním.


Na čelním panelu Tankomatu® naleznete podsvícený displej, kovovou klávesnici a čtecí zařízení pro identifikační prvky, zpravidla bezkontaktní karty nebo klíčenky.


Tiskárna může být umístěna pod vypouklou klapkou, kde je bezpečně chráněna před deštěm a nečistotami.


Tankomat® funguje nezávisle na počítači obsluhy 24 hodin denně.


TANKOMAT® je registrovaná ochranná známka firma QUITEC.
 Více informací naleznete ZDE

Jak vypadá mozek moderního čerpání?

Hlavní výhodou moderního řídícího a pokladního systému pro (veřejné i vnitropodnikové) čerpací stanice PHM, LPG i olejů je jednoduchost ovládání.


Pokladní systém Centros se snadno přizpůsobí každému provozu a vašim požadavkům, protože je vysoce modulární.


Přesto, že je to robusní systém, zajistí vám spolehlivě bezpečný a rychlý přenos dat na centrálu.

Auto se stalo součástí vaší profese?

Téměř všechny obory podnikání ovlivňuje doprava a motorizmus. Od služebních vozů až po speciálizované mobilní dílny nebo stroje.


Usnadněte si život, mějte stále čerstvé informace o tom, kde levněji čerpat PHM nebo jak si zlešit podnikání nějakou technickou vychytávkou.


Je tu internetový magazín Petrol 24. Přihlašte se k odběru hned teď.

Jak se orientovat na trhu s PHM?

Ať jste majitel veřejné čerpací stanice nebo máte jen vlastní autopark, internetový magazín PETROL EXPERT vám přinese potřebné informace jak zjednodušovat vaše podnikání, autmatizovat procesy a spousty zajímavostí z oboru.


Získejte informace díky magazínu PETROL EXPERT.

Co říkají naši zákazníci?

"Technologii pro čerpací stanice od Quitecu nám zjednodušuje výdejní procesy. Máme díky tomu skvělý přehled o výdeji všech náplní. Tankomaty a měření hladin od firmy Quitec provozujeme na 4 čerpacích stanicích. V roce 2005 a 2017 proběhl větší upgrade technologií a software. Od té doby vše řídí systém Centros. Velká pomoc pro nás jsou automatické přenosy dat a exporty do našich systémů."

Miloš Purnoch

Letiště Praha

"Přešla jsem ze staré tlačítkové kasy na dotykovou pokladnu miniPOS. Bála jsem se nové techniky, ale pan Pavlík mi pokladnu nainstaloval, nahrál certifikát a stará se o nás. Každý se mě ptá, co to mám za hezkou pokladnu. Vybrala jsem si dobře a doporučuji miniPOS i Vám. Vybrala jsem si QUITEC kvůli tomu, že je to menší česká firma. Jsem velmi spokojena s rychlou a milou podporou."

Hana Andělová

Sluneční cukrárna

"Díky tankomatu jsme ušetřili na mzdových nákladech a přitom máme lepší přehled o výdeji paliv. Technici QUITEC vždy rychle reagují na servisní požadavky a případný problém rychle odstraní."

Radim Holec

Dopravní podnik Ústí nad Labem

Novinky u firmy QUITEC

Nové pracovní nástroje a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme jednoduchý informační systém pro správu úkolů a aktivit LAMAEL. Dov [...]

Čtěte více zde

Nové pokladní systémy a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme skvělou pokladní aplikaci a dodáváme profesionální pokladny CITAQ. Víte, [...]

Čtěte více zde

Nové technologie pro čerpací stanice a dárek pro vás

February 22, 2018

Je to tak. Už jsme tady 23 let. Přesně od 15. února 1995. Možná to ještě nevíte, [...]

Čtěte více zde