Kontakt a fakturační údaje

QUITEC s.r.o.


Na Vyhlídce 1291
Mníšek pod Brdy
252 10

Od Tankomatu do oblak..

Firma QUITEC vznikla již během studia jejího majitele (ing. Martin Pavlík) na vysoké škole, když se vrátil z roční praxe v Německu.


Prvním produktem firmy QUITEC byl Tankomat® - automat na bezobslužné řízení čerpací stanice. Krásný jednoduchý výrobek, jehož funkcí je ovládat výdejní stojan při čerpání paliva do nádrže automobilu.


Řidič se prokáže kartou, zadá PIN, zvedne výdejní pistoli a čerpá. Tankomat® uvolní stojan pro výdej, sleduje proces čerpání a po ukončení zaznamená kdo čerpal, na jakém stojanu, jaký produkt a v jakém množství. Záznamy se ukládají a slouží k dalšímu zpracování manažerem čerpací stanice.


Tankomat® usnadňuje život a podnikání. Pracuje 24 hodin denně, bez chyb a bez nároku na mzdu. Usnadňuje spoustu práce a otevírá cestu k zisku z prodeje paliva více odběratelům.

Protože chceme vyrábět krásné produkty, Tankomat® dostal do vínku průmyslový design od skvělých designérů. Vzniklo několik návrhů a modelů v životní velikosti. Tankomaty® Tango a Twister vyrábíme už skoro dvacet let a přesto jsou ještě dnes nejkrásnějšími tankovacími automaty na trhu. Vnitřní technologie už se několikrát změnila, ale vnější design je do dnešního dne prakticky beze změny. Máme radost z toho, že je náš Tankomat® tak krásný a unikátní.
QUITEC vyvíjí vlastní řídicí a pokladní systémy od roku 1995. Prvním řídicím systémem byl Tankomat® pro podnikové čerpací stanice, následovaný pokladním systémem Centros pro veřejné čerpací stanice pohonných hmot. Z počátku jsme byli vysoce specializovaní pouze na trhu čerpacích stanic, později jsme přidali pokladní systémy pro obchod, restaurace a služby. Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti pokladních systémů jsou aplikovatelné jak v petrolejářské oblasti, tak kdekoli jinde. Děláme naši práci chytře a využíváme nejmodernější postupy a technologie.

V roce 2016 vznikl zcela nový pokladní systém miniPOS, který je založen na systému Android a na cloudových technologiích. Oproti systému Centros, který je komplexní a obsáhlý, nový miniPOS je jednoduchý a rychleji pochopitelný. Prioritou pro miniPOS je něco, čemu říkáme geniální jednoduchost.

Naše zaměření se přesouvá do oblasti cloudových technologií a služeb, které jsou na těchto technologiích postavené. V dnešní době se stává samozřejmostí, že můžeme pracovat odkudkoli a na jakémkoli zařízení, ať je to počítač, tablet či mobil. Očekáváme, že můžeme svým mobilem ovládat svůj dům, auto či svou firmu. Nové technologie QUITEC jdou tímto směrem a pokladna miniPOS je toho příkladem. Usnadňujeme vaše podnikání, dáváme vám nástroje jak ovládat svůj business odkudkoli a jak mít přehled nad svým podnikem ať už jste kdekoli. Připravujeme další nové projekty, na které se již dnes můžete těšit.

Firma QUITEC působí ve třech hlavních oblastech. Jako dodavatel technologií a služeb pro čerpací stanice, jako dodavatel pokladních systémů pro obchod a služby, a jako dodavatel moderních technologií pro podnikání.

Novinky u firmy QUITEC

Nové pracovní nástroje a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme jednoduchý informační systém pro správu úkolů a aktivit LAMAEL. Dov [...]

Čtěte více zde

Nové pokladní systémy a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme skvělou pokladní aplikaci a dodáváme profesionální pokladny CITAQ. Víte, [...]

Čtěte více zde

Nové technologie pro čerpací stanice a dárek pro vás

February 22, 2018

Je to tak. Už jsme tady 23 let. Přesně od 15. února 1995. Možná to ještě nevíte, [...]

Čtěte více zde