Věděli jste, že i v době EET můžete podnikat s radostí?

Přesvěčte se sami

Aplikaci miniPOS si můžete do svého mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout zdarma ZDE. Přehledná a spolehlivá pokladna je vám okamžitě k dispozici.


Sezoní prodej - na pár týdnů nebo měsíců je samozřemostí. Stejně tak i sdílení pokladny, jednoduše prodej na několik DIČ.

Zjednodušení prodeje

Dobře vypadající a spolehlivá pokladna zvládne snadno i EET. To však není jediný důvod pro pořízení pokladny.


Tu správnou pokladnu pohodlně nastavíte a během několika minut můžete začít prodávat. Vy i váš personál si rychle zvyknete. A díky tomu se zrychlí celý prodejní proces.


Skvělá pokladna vám usnadní podnikání. A pokud se něco nepovede nastavit je tu náš servis, podpora, která vám pomůže.

I vážené zboží?

Aby vám pokladna dobře sloužila, měla by zvládnout jednoduše účtovat různé položky. Něco máte ve skladu, něco je jen dnešní akce. Také můžete mít metráž nebo vážené zboží. To všechno potřebujete na snadno a rychle zadat na jedinou účtenku. S pokladnou miniPOS to je možné.


Co si budeme vyprávět, technika je jenom technika. S pokladnami miniPOS jsou vaše data zálohovaná a v bezpečí s okomžitým i pohodlným přístupem ke všem vašim kasám. Mějte svůj podnik pod kontrolou.

Co říkají naši zákazníci?

"Technologii pro čerpací stanice od Quitecu nám zjednodušuje výdejní procesy. Máme díky tomu skvělý přehled o výdeji všech náplní. Tankomaty a měření hladin od firmy Quitec provozujeme na 4 čerpacích stanicích. V roce 2005 a 2017 proběhl větší upgrade technologií a software. Od té doby vše řídí systém Centros. Velká pomoc pro nás jsou automatické přenosy dat a exporty do našich systémů."

Miloš Purnoch

Letiště Praha

"Přešla jsem ze staré tlačítkové kasy na dotykovou pokladnu miniPOS. Bála jsem se nové techniky, ale pan Pavlík mi pokladnu nainstaloval, nahrál certifikát a stará se o nás. Každý se mě ptá, co to mám za hezkou pokladnu. Vybrala jsem si dobře a doporučuji miniPOS i Vám. Vybrala jsem si QUITEC kvůli tomu, že je to menší česká firma. Jsem velmi spokojena s rychlou a milou podporou."

Hana Andělová

Sluneční cukrárna

"Díky tankomatu jsme ušetřili na mzdových nákladech a přitom máme lepší přehled o výdeji paliv. Technici QUITEC vždy rychle reagují na servisní požadavky a případný problém rychle odstraní."

Radim Holec

Dopravní podnik Ústí nad Labem

Jak vypadá mozek moderního čerpání?

Hlavní výhodou moderního řídícího a pokladního systému pro (veřejné i vnitropodnikové) čerpací stanice PHM, LPG i olejů je jednoduchost ovládání.


Pokladní systém Centros se snadno přizpůsobí každému provozu a vašim požadavkům, protože je vysoce modulární.


Přesto, že je to robusní systém, zajistí vám spolehlivě bezpečný a rychlý přenos dat na centrálu.

Pokladna EURO-150TEI


Velká tlačítková pokladna s LAN, WiFi nebo WiFi + 3G připojením k internetu (varianty). Kompaktní programovatelná pokladna s moderním designem navržena pro snadnou obsluhu a údržbu. Pokladna podporuje připojení mnoha externích zařízení potřebných pro komfortní prodej. Dodáváme včetně SIM karty ZDARMA. Zabezpečí přístup k internetu i pro Váš mobil nebo počítač.

Barová pokladna miniPOS


Barová pokladna EET miniPOS je nejlepší volba do provozů, kde je pokladna umístěna o něco výše, na prodejním baru. Její velká 14″ obrazovka je skvělá do provozů s větším počtem stolů nebo položek. Pokladna je umístěna na stabilním stojanu, který je možné na bar postavit nebo i připevnit. Spolu s robustní tiskárnou dokladů tvoří obrazovka spolehlivý pokladní systém.

Pokladní systém Beetle 19


Jedná se o repasované pokladny, které byly nasazeny v provozu pouze několik měsíců.Tyto pokladny prodáváme za zlomek původní ceny a se zárukou.


Charakterizuje je vysoká užitná hodnota a poměr cena / výkon. Tyto pokladny jsou dlouhodobě provozovány v náročných provozech jako jsou supermarkety a čerpací stanice pohonných hmot.

Novinky u firmy QUITEC

Nové pracovní nástroje a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme jednoduchý informační systém pro správu úkolů a aktivit LAMAEL. Dov [...]

Čtěte více zde

Nové pokladní systémy a dárek pro vás

February 22, 2018

Vytvořili jsme skvělou pokladní aplikaci a dodáváme profesionální pokladny CITAQ. Víte, [...]

Čtěte více zde

Nové technologie pro čerpací stanice a dárek pro vás

February 22, 2018

Je to tak. Už jsme tady 23 let. Přesně od 15. února 1995. Možná to ještě nevíte, [...]

Čtěte více zde